Medine'ye Varamadım (Yaralıyım) (2005)

Ananın Şehit Oğlu

Ananın Şehit Oğlu Sözleri - Ananın Şehit Oğlu İlahisini Dinle - Ananın Şehit Oğlu İlahi Sözleri

Ali Ercan kaleminden yazılan Ananın Şehit Oğlu ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Ananın Şehit Oğlu İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


Ali Ercan Ananın Şehit Oğlu İlahi Sözleri

-Kim o?
-Başınız sağolsun bacım. Oğlun Mehmet -şehit mi oldu. -Vatan sağolsun. Künyesini getirdim.
-Mehmed’im ah Mehmed’im. Toprak deyip basma şehittir yatar. Sana minnettar olur bu güzel vatan. Ne mutlu Türküm diyene demişti atan. İsterdim ki on tane oğlum olsaydı dokuzu şehit biri de gazi kalsaydı.
-Dokuz yüz elli üçte dünyaya geldim. Yetmiş dört’te vatanın askeri oldum. Şehit olacağımı da rüyamda gördüm. Sakın ağlamayın anamla babam. Ebedi var olsun bu güzel vatan.
-Dünya seni bak gene duydu Mehmed’im. Sen tarihine altın sayfa ekledin. Sana gece gündüz helal süt verdim. Tanrım analara bol sabır versin. Sen rahat uyu oğlum. Vatan sağolsun.
-Cephe arkadaşınım Hasan’la Ali’nim. Size malum olsun benim bu halım. Hakkım helal etmem intikam alın. Yavru vatan Kıbrıs’ta ebedi kalın. Arkadaşlar mazlum halkı koruyun.
-Sen ölmedin Mehmet. Sende sonsuz iman var. Mukaddes kitabımda bile senin yerin var. Şehitlere yaradanın sözü var. İsterdim ki on tane oğlum olsaydı dokuzu şehit biri de gazi kalaydı.
-Kalleşçe arkamdan vurdular beni. Bir daha görseydim ah bacım seni. Sakın ağlatma babam garip anamı bana kurşun atan düşman kahrolsun. Vatanım milletim sizler sağolsun.
Ali Ercan'a ait Ananın Şehit Oğlu ilahisini aşağıdaki bölümden dinleyebilirsiniz. Ananın Şehit Oğlu İlahisini Dinle

Ali Ercan kaleminden yazılan Ananın Şehit Oğlu ilahisinin sözlerisini sizlerin hoşunuza gitti ise Ananın Şehit Oğlu İlahisinin Sözlerini arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Ananın Şehit Oğlu İlahisinin Sözlerini Paylaş

günü eklenen Ali Ercan Ananın Şehit Oğlu ilahisinin sözleri 614 kez okundu.

Paylaş
sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir minecraft premium satın al Büyük Beden Fantazi Gecelik Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül