Ahmet Demir (2020)

Leyla Sus Gönlüm Şiiri

Albüm: Ahmet Demir

Leyla Sus Gönlüm Şiiri Sözleri - Leyla Sus Gönlüm Şiiri İlahisini Dinle - Leyla Sus Gönlüm Şiiri İlahi Sözleri

Ahmet Demir kaleminden yazılan Leyla Sus Gönlüm Şiiri ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Leyla Sus Gönlüm Şiiri İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


Ahmet Demir Leyla Sus Gönlüm Şiiri İlahi Sözleri

Ben artık Rabbime döndüm sakın bana gülme Leyla
Gerçek aşkı onda buldum sakın bana gülme Leyla

Artık çöller Rabbim için gözde göller Rabbim için
Seçkin sözler Rabbim için beni anla düşün Leyla

****

Bu sevdanın adı başka güzelliği tadı başka
Canlar feda böyle aşka bir şey sorma ağla Leyla.

Artık çöller Rabbim için gözde göller Rabbim için
Seçkin sözler Rabbim için beni anla düşün Leyla

****

Sus gönlüm, bir elif miktarı sus. Az kaldı bahara, dayan gönlüm. Denizin içinde meydana gelen, görünmeyen dalgalar gibi yüreğini biliyorum. Beklemekten başka çare olsaydı, seni durdurmazdım, inan bana Ama yok, başka çare yok. Unutma ki, ilaç bile beklemeden tesir etmez, çiçek bile vakti gelmeden önce açmaz.

Sus gönlüm, bu kışın bahara dönünceye kadar. Bu gece, gündüz oluncaya kadar. Uzak yollar, yakınlaşıncaya kadar. Bu sıkıntının ardından, ferahlık gelinceye kadar. Ve yüzümüz vuslat gözyaşlarıyla ıslanıncaya kadar sus.

Sus gönlüm, seni senden daha iyi bilen Rabbinin hükmü vuku buluncaya kadar. Senin nasibin sana ulaşıncaya kadar, ulaşmayanlarınsa senin nasibin olmadığını anlayana kadar sus.

Sus gönlüm, bütün bu susmalarına karşılık, her şeyin hayırlısının olacağına inanarak sus.

Her susuşun bir cevap olsun. Her susuşun, sabrın olsun. Her susuşun, duan olsun. İçten yakarışının adı olsun, susuşun. Bekleyişinin, umut edişinin, inancının, sevdiğinin vurgusu olsun, susuşun!

****

Artık çöller Rabbim için gözde göller Rabbim için
Seçkin sözler Rabbim için beni anla düşün Leyla
Ahmet Demir'a ait Leyla Sus Gönlüm Şiiri ilahisini aşağıdaki bölümden dinleyebilirsiniz. Leyla Sus Gönlüm Şiiri İlahisini Dinle

Ahmet Demir kaleminden yazılan Leyla Sus Gönlüm Şiiri ilahisinin sözlerisini sizlerin hoşunuza gitti ise Leyla Sus Gönlüm Şiiri İlahisinin Sözlerini arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Leyla Sus Gönlüm Şiiri İlahisinin Sözlerini Paylaş

günü eklenen Ahmet Demir Leyla Sus Gönlüm Şiiri ilahisinin sözleri 525 kez okundu.

Paylaş
sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir minecraft premium satın al Büyük Beden Fantazi Gecelik Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül