Adem Ramadani (2020)

Vdekja

Albüm: Adem Ramadani

Vdekja Sözleri - Vdekja İlahisini Dinle - Vdekja İlahi Sözleri

Adem Ramadani kaleminden yazılan Vdekja ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Vdekja İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


Adem Ramadani Vdekja İlahi Sözleri

U shtangen dy syte e mi
krejt po me pyesin cfare kam pa
erdh meleku more vella
mue shpirtin me ma marr
****
Gjithe familja jane tubu
shehadet bijn me me kujtu
me thote shejtani me m’mashtru
thuj ska Zot se ke me shpetu
****
Mu trash gjuha e mu tha
trupi akull mu ka ba
fryma e fundit tash po me del
syte e mi mbeten qel
****
Nisen femijet krejt me qa
erdhen miqte prej larg me m’pa
trupin tem fillun me e la
tash xhenaze mua me kan ba
****
Kur po mbeshtjellin me qefin
dale nga dale ne tabut po me shtin
kur me percollen prej shtepise
ma shume vaji ja ka nise
****
Per mu ka ardh shume xhemat
per mbi supe jan tu me mbajt
rend rend copat jane rreshtu
namazin me ma fal mua
****
Krejt per mua po bejn duha
e hallall jane tu ma ba
tash te varri mua me kan shti
e po mbulojne me dhe permbi
****
Siklet te madh tash jam qellu
filloj varri me me shtrengu
ehh ky vend eshte shume i zi
kerkah drite spo mun me hi
****
Dy melek para me kan dale
ja kane nise po mbojne suar
me thane cke ber per dinin tand
e spo muj xhevap me u dhene
Adem Ramadani'a ait Vdekja ilahisini aşağıdaki bölümden dinleyebilirsiniz. Vdekja İlahisini Dinle

Adem Ramadani Vdekja ilahisini dinle

Adem Ramadani kaleminden yazılan Vdekja ilahisinin sözlerisini sizlerin hoşunuza gitti ise Vdekja İlahisinin Sözlerini arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Vdekja İlahisinin Sözlerini Paylaş

günü eklenen Adem Ramadani Vdekja ilahisinin sözleri 1134 kez okundu.

Adem Ramadani Vdekja ilahisini dinle

Paylaş
sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir minecraft premium satın al Büyük Beden Fantazi Gecelik Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül