Adem Ramadani (2020)

Shtrati İm Eshte Dheu

Albüm: Adem Ramadani

Shtrati İm Eshte Dheu Sözleri - Shtrati İm Eshte Dheu İlahisini Dinle - Shtrati İm Eshte Dheu İlahi Sözleri

Adem Ramadani kaleminden yazılan Shtrati İm Eshte Dheu ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Shtrati İm Eshte Dheu İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


Adem Ramadani Shtrati İm Eshte Dheu İlahi Sözleri

Më hidhni dhe mbi trupin tim
ngase tjeter tesh nuk kam
prej sot e ndrrova un shtratin tim
tash banor i varrit jam
errsir qdo ane frik e trishtim
shpirtin tim tash e kaploj
dhe qdo rreze drite u nderpre
qdo gje mbaroj

ku mbeti nena dhe dashnia e saj a thua u treet..
ku mbet familja dhe femijt e mi? si me lan vet,,
ku mbeten shoket e vllazeris me sjan me mu
ku mbet grumbulli i pasuris qe kam fitu..
asgje nuk mora te gjitha i lash dheu me ka mbulu

refreni

Me hidhni dhe mbi trupin tim
ngase tjeter tesh nuk kam
prej sot e ndrrova un shtratin tim
tash banor i varrit jam
errsir cdo ane frik e trishtim
shpirtin tim tash e kaploj
dhe cdo rreze drite u nderpre
cdo gje mbaroj

Cfar ka kjo zemer qe me nuk rre
pse me spunon, pse me spunon..
nuk leviz dora slevizin syt me pergjithmon (3)…
Ku esht shenderritja e trupit tim plot gjalleri
ku mbet deshira per jet te gjat plot harmooni..
e tere gjithesia mu be e ngusht o shokt e mi

tek ti u ktheva u Allah me meshiro
falja gjunahet robit tend
dhe me shpeto
shpresa e fundit o zoti im
tek ty me mbeti
me shendero mua varrin tim bafshe xheneti
shpresa e fundit o zoti im
tek ty me mbeti
me shendro mua varrin tim bafshe xheneti
Adem Ramadani'a ait Shtrati İm Eshte Dheu ilahisini aşağıdaki bölümden dinleyebilirsiniz. Shtrati İm Eshte Dheu İlahisini Dinle

Adem Ramadani kaleminden yazılan Shtrati İm Eshte Dheu ilahisinin sözlerisini sizlerin hoşunuza gitti ise Shtrati İm Eshte Dheu İlahisinin Sözlerini arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Shtrati İm Eshte Dheu İlahisinin Sözlerini Paylaş

günü eklenen Adem Ramadani Shtrati İm Eshte Dheu ilahisinin sözleri 654 kez okundu.

Paylaş
sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir minecraft premium satın al Büyük Beden Fantazi Gecelik Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül