Abdulkerim Tiryaki (2020)

Gidiyorum Buralardan

Gidiyorum Buralardan Sözleri - Gidiyorum Buralardan İlahisini Dinle - Gidiyorum Buralardan İlahi Sözleri

Abdulkerim Tiryaki kaleminden yazılan Gidiyorum Buralardan ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Gidiyorum Buralardan İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


Abdulkerim Tiryaki Gidiyorum Buralardan İlahi Sözleri

Gidiyorum buralardan bir yol çizdim hayalimde gözlerden uzak yapayalnız bir diyarda çaresizlik ve gözyaşlarım arkamda sızlayan yüreğim yanı başımda gidiyorum buralardan.
İçimde garip bir hüzünle sensizliğin verdiği bir acıyla hayalimde beklediğim mutlulukla yaşlı gözlerim buruk kalbimle gidiyorum buralardan.
Yağmur bulutu gibi kararsa da içim güneş doğarken dinse de acım aldığım her nefeste düğümlense de yüreğim seni unutmamak için gidiyorum buralardan.
Hayallerime güneş doğmasın diye karanlıklar beni bırakmasın diye sensizliğin verdiği ızdırap bitmesin diye bütün umutlarım ölsün diye olmayacak ümitler solsun diye isyanlarım son bulsun diye gidiyorum buralardan.
Aldığım her nefeste verdiğim her nefeste düğümlense de yüreğim seni unutmamak için seni unutmamak için gidiyorum buralardan..
İçimde garip bir hüzünle sensizliğin verdiği bir acıyla hayalimde beklediğim mutlulukla yaşlı gözlerim yaralı kalbim buruk yüreğimle gidiyorum buralardan.
Çaresizlik umutsuzluk ve gözyaşlarım arkamda sızlayan yüreğimse yanıbaşımda gidiyorum buralardan.
Sensizliğin verdiği ızdırap bitmesin diye bütün umutlarım ölsün diye olmayacak ümitler solsun diye isyanlarım son bulsun diye gidiyorum buralardan.
Abdulkerim Tiryaki'a ait Gidiyorum Buralardan ilahisini aşağıdaki bölümden dinleyebilirsiniz. Gidiyorum Buralardan İlahisini Dinle

Abdulkerim Tiryaki kaleminden yazılan Gidiyorum Buralardan ilahisinin sözlerisini sizlerin hoşunuza gitti ise Gidiyorum Buralardan İlahisinin Sözlerini arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Gidiyorum Buralardan İlahisinin Sözlerini Paylaş

günü eklenen Abdulkerim Tiryaki Gidiyorum Buralardan ilahisinin sözleri 394 kez okundu.

Paylaş
sıra bulucu Geçici Mail Rakı Fiyatları pdf kitap indir minecraft premium satın al Büyük Beden Fantazi Gecelik Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül